Hakkımızda

Merhaba.

Havacılığın her dalına ilgim küçük yaşta başladı.

Lise döneminde üç yıl THK'nın paraşüt kursları sayesinde gökyüzü ile tanıştım.

Ve tabi askerliğimi de paraşütçü olarak yaptım.

2007 yılından beri aktif bir yamaç paraşütü pilotuyum.

Tekstil sektöründeki alt yapı tecrübelerimi yamaç paraşütü ile birleştirdim.

İlk olarak 2008 yılında mini model yamaç paraşütü tasarımını ve üretimini gerçekleştirdim. Tasarımı tescil edilen ve Ölüdeniz=Yamaç paraşütü ile özdeşleşen bu ürünün Fethiye ve Ölüdeniz'in simge ürünü olması,her kesimden takdirle karşılanması bizi mutlu etti.

Profesyonel olarak tamamen dizayn ve üretimleri kendimize ait olan, yamaç paraşütü aksesuarları üretiyorum.

Ayrıca son yıllarda çok fazla rağbet gören çanta tipi hanes tamiri,yolcu harnesi revizyonu ve onarımlarını da yapmaktayım.

2013 yılından beri Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali'nde stand kurarak siz değerli paraşütçü arkadaşlarımıza kendimizi ve ürünlerimizi tanıttık.

Ürünlerim arasında eğitim sınıflarında kullanılan ve bir paraşütün tüm ayrıntılarının yer aldığı maxi paraşüt, ayrıca tasarımı bize ait olan Kamera Diz Bağlantı aparatı,kamera ayak bağlantısı,çeşitli torbalar,wingwrap(sosis bag),XLBag ve XXLBag(single ve tandem için quick bag),windsock,speed bar,relax bar, acro fren halkaları gibi ürünler mevcut.

Bunun yanında yine bu ürünlerin özel baskılı olarak üretimini, kulüplere ve tandem şirketlerine özel ürünlerini de yapmaktayım.

Yine sizler gibi bir paraşütçü olmanın vermiş olduğu sorumluluk ve hassasiyetimizi ürünlerimize yansıtıyoruz. Sürekli olarak gelişmeye açık bir anlayışla  ergonomik ve fonksiyonel yeni tasarımlar, doğru ve kaliteli malzeme seçimi ve özenli dikim-üretim standartları ile yanınızdayız.

Herkese iyi ve keyifli uçuşlar.

Albatros Fly Sport Design

Ali Osman ŞAFAK